מידע חשוב על השכרת דירות במודיעין מכבים רעות

  • מאי 03
  • 4 דקות קריאה
שתפו:
Avatar

צוות Ktovet

אם אתם מחפשים דירה לגור בה אבל לא רוצים להיות כבולים למשכנתא, אם אתם מחפשים עיר לגור בה ולעבור אחת לכמה שנים לדירה או לבית אחר גדול יותר, אם אתם מחפשים לגור בעיר עם איכות חיים, מערכת חינוך מצוינת, חיי תרבות ופנאי עשירים, מרכזי תעסוקה קרובים, מתחמי קניות רבים ומגוונים, פרופיל אוכלוסיה רחב ומגוון כך שכל אחד יכול למצוא את מקומו בתוך הקהילה, אבל מעדיפים להשקיע את ההון העצמי בדירה להשקעה בפריפריה, במרכז הארץ או בכלל בהשקעות בשוק ההון, הבית להשכרה המתאים עבורכם נמצא מודיעין.


השפעת הסכם הגג של עיריית מודיעין וממשלת ישראל


מודיעין מתאימה במיוחד למי שמחפש דירות להשכרה לטווח קצר כיוון שבמסגרת הסכם גג שנחתם בין עיריית מודיעין לבין ממשלת ישראל בשנת 2014, נבנו עשרות אלפי יחידות במשך מספר שנים קטן יחסית, והרבה דירות או בתים במגוון שכונות נקנו לטובת השקעה. כלומר הסכם הגג יצר בפועל הרבה מאוד יחידות דיור להשכרה בכל רחבי מודיעין.


מיקום הוא שם המשחק


סיבה נוספת שבגללה משפחות רבות מחפשות דירות להשכרה במודיעין היא המיקום שלה. המיקום של מודיעין נוח ואטרקטיבי למי שעובד במרכז הארץ או באזור ירושלים, והוא מעדיף לגור בבית הרחק ממטרופולין או מכל עיר גדולה שסובלת ממצוקת חניה, עומס בדרכים, זיהום אוויר או איכות חיים ושירותים מוניציפליים מותאמים למגורים.
במודיעין ישנה רכבת שמקצרת את המרחק בינה לבין הערים המרכזיות, לפריפריה ולמרכזי התעסוקה השונים באזור המרכז, לנמל התעופה בן גוריון ולירושלים.

בנוסף, הגישה לכביש 6 קרובה ונוחה מאוד לעיר ומשם הדרך לעבוד במקומות עבודה מרוחקים הרבה יותר פשוטה, נוחה ויעילה.
יתרון נוסף של מודיעין הוא כאשר אדם מחפש דירה להשכרה לטווח קצר, המיקום של מודיעין אטרקטיבי כיוון שמי שמחפש דירה שתהיה קרובה בשבילו לעבודה זמנית שהוא לוקח באזור ירושלים או המרכז, דירות להשכרה במודיעין לטווח קצר היא אופציה שבהחלט קיימת ותהיה נוחה עבורו.

שירותים מוניציפליים, מתחמי פנאי, מסחר ומבני ציבור

בכל השכונות במודיעין יש מבני ציבור, מתנ"סים, בתי ספר יסודיים, גני עירייה, בתי כנסת, קופות חולים, פארקים וגינות.
בזכות התכנון של העיר והפריסה הרחבה של כל השירותים המוניציפליים, הפארקים, מבני ציבור הנ"ל, מאפשרת לכל משפחה ששוכרת דירה בשכונה במודיעין, להישאר לגור באותה שכונה גם כאשר הילדים גדלים כיוון שכל מוסדות החינוך הנ"ל קיימים בכל שכונה מבלי לחשוב על הצורך לעבור לשכונה/עיר אחרת כדי לגור קרוב יותר למוסדות חינוך או כל גורם אחר שנדרש עבור התושבים בסביבת מגוריו.


איכות חיים ויציבות חברתית בלי לצאת מהשכונה

בגלל שמודיעין היא עיר חדשה ומתוכננת היטב, החל בתכנון השכונות ומגוון סוגי וגודל הדירות ומספר החדרים בכל דירה או בית, בכל השכונות במודיעין יש מגוון רחב של דירות בבניינים בני 3-6 חדרים, צמודי קרקע, חד משפחתיים או דו משפחתיים.
על פי האופן שבו השכונות תוכננו ונבנו, כל משפחה השוכרת דירה או בית בשכונה מסוימת, ותרצה לעבור ולשכור דירה גדולה יותר, או תצטרך לעזוב בגלל שבעלי הדירה לא מעוניינים לחדש את חוזה השכירות, היא לא תצטרך לעזוב את השכונה ולמצוא לילדים גני עירייה חדשים, בתי ספר חדשים ולגרום לילדים התמודדות עם סביבה חדשה, מסגרת חדשה וחברים חדשים, לעבור קופת חולים או להעביר את הילדים למתנס אחר או לרשום אותם לחוגים אחרים, אלא בזכות המגוון הגדול של דירות ובתים להשכרה בכלל השכונות במודיעין היא תוכל לעבור ולשכור דירה/בית גדול יותר באותה שכונה שבה היא גרה.


מגוון מקומות ואפשרויות תעסוקה לטווח ארוך או קצר


האופן שבו תוכננה ונבנתה מודיעין הוא כזה שבכל שכונה בעיר קיימות אפשרויות תעסוקה רבות, ובמגוון תחומים. כמעט בכל שכונה יש מרכזים מסחריים קטנים, סופרים, בנקים, מתנסים, בתי ספר, גנים, ג'מבוריות ומשחקיות, קופות חולים, מרפאות, חנויות אופטיקה, מסעדות, בתי קפה, טמבוריות וכו'.
אפשרויות תעסוקה נוספות יש בפארק הטכנולוגי העירוני שנמצא בדופן הצפון-מערבי של מודיעין, בו יש חברות הייטק, סייבר ומרכזים לוגיסטיים.
אזור תעסוקה נוסף הוא מרכז עינב, בחלק המערבי של העיר, בו פועלים מרכזי מסחר, מוסכים, מלאכה זעירה, אולמות אירועים, מסעדות ומקומות בילוי נוספים.
כלומר, עבור מי שמחפש או מחפשת דירות להשכרה במודיעין לטווח ארוך לטווח קצר, יש אפשרויות תעסוקה מגוונים בתוך העיר ובמרכזי התעסוקה הסמוכים לה כאשר יש אפשרויות לעבודות קבועות וגם למי שמחפש עבודה זמנית או לטווח קצר.

רֹאשׁ